שבוע הגבורה

בעוז רוחם

משרד ההתיישבות והמשימות הלאומיות
מזמין אתכם לקחת חלק באירועי שבוע הגבורה ולהתחבר לרוח הלוחמים.
רוח של גבורה, רוח של הקרבה למען העם והארץ
שאנחנו כ"כ אוהבים

הצטרפו

לפעילויות!

בשביל הנופלים לציבור הרחב

'בשביל הנופלים' הוא מיזם לאומי אשר נוסד ע”י משפחות שכולות, קצינים בכירים ומרכזי סיור במטרה להפגיש את המשתתפים עם סיפורה של הארץ וסיפור גבורתם של לוחמי צהל שנפלו למענה. זהו מפעל הנצחה חי, שמחבר את הסיפור של כולנו בארץ הזו.

תאריכים:
כ"ז ניסן עד ג' אייר
23.4 - 18.4

להשתתפות בסיורים בחינם לציבור הרחב במגוון מקומות בארץ

בשביל הנופלים לקבוצות

רוצים להפגיש את התלמידים, החניכים, החברים והשכנים עם החיים והגבורה של הלוחמים?? רוצים לחוות יחד איתם את יום הזיכרון בצורה מיוחדת יותר? הזמינו עוד היום סיור בחינם עבור התלמידים שלכם דרך בשביל הנופלים. הסיורים מיועדים למכינות קד"צ, תיכונים, תנועות נוער וקהילות.

תאריכים:
ב' - ג' אייר
23.4 - 24.4

להזמנת סיורים לקבוצות בחינם

רגע, לא סיימנו

מנהלי מוסדות, רכזים חברתיים, רכזי תרבות ורכזי קהילה
קבלו את זה

יום הזכרון - בעוז רוחם

יום הזיכרון בקהילה / "זהות"

"בעוז רוחם" נולד מתוך ההבנה שיחד עם הכאב והשכול העוטפים אותנו ביום הזכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, אנו מבקשים להתעטף גם בזיכרון של גבורה ותקווה. "בעוז רוחם" מבקש להפגיש בין זכרונות, תקוות וחלומות, בין סיפורי שכול לסיפורי תקווה ומופת. זו ההזדמנות, ליצור שיח אחר, שיח של גבורה ותקווה.

על הפרויקט

אז מה כולל הפרויקט?

טקס מוכן ליום הזיכרון
שאתם רק צריכים להתאים אליכם

לכניסה לטקס בעוז רוחם המוכן

מערכי שיעור מיוחדים לשבוע הגבורה

מערכי השיעור מעבירים את המסרים החשובים של בעוז רוחם, הגבורה והעצמה ומאפשרים לתלמידים, כל שכבת גיל ברמתה, להיפגש עם העוצמות של יום הזיכרון כיום לאומי, עם דמויות מופת של לוחמים ועם ערך ההקרבה ומסירות נפש.

לכניסה למערכים השווים

הרצאת אח שכול

בשיתוף פעולה מיוחד עם עמותת "אחים שלנו" ניפגש במפגש אינטימי, אמיתי ופותח לבבות במתנ"ס, בבית ראש העיר או בבניין העירייה עם אח/אחות שכול/ה שיספר את סיפורו של הנופל.

0524317022 מלאכי